Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13
24.09.2021

Північна Корея демонструє фейкову зброю на параді

Північна Корея демонструє фейкову зброю на параді
Колишній офіцер розвідки США говорить, що солдати Північної Кореї демонструють фальшиве озброєння під час військових парадів.
 
Майкл Преджент впевнений, що зброя, якою озброєні військовослужбовці Північної Кореї є всього лише муляжем. Також експерт зазначає, що у спецназівців на фото - звичайні сонцезахисні окуляри, замість тактичних.
Доказом слугують фотографії з військового параду 15 квітня в Пхеньяні. Він вважає, що зброя, яка демонструється корейцями - це звичайні іграшки, які створені для демонстрації військової сили, не більше.
«Це більше схоже на брязкання зброєю, ніж на можливість ефективно вести бойові дії» - повідомляє телеканалу Фокс Преджент, який зараз є помічником в аналітичному центрі при інституті Хадсона.
Парад проведено в честь 105 річчя засновника Північної Кореї і ідеолога чучхе - Кім Ір Сена, дідуся нинішнього глави Кім Чен Ина.
 
На фотографіях з параду показані солдати північнокорейського спецназу з штурмовими гвинтівками АК та фейковими підствольними гранатометами.
 
Але Преджент заявляє що предмети, які прикріплені до гвинтівок, насправді, є шнековими магазинами. Експерт відзначив недостатню надійність даного типу магазину, який часто заїдає.
 
Також він сумнівається в тому, що зброя заряджена. Виходячи з розвідданих, в Північній Кореї відчувається серйозна нестача боєприпасів.

Далі експерт відзначає снаряди, які прикріплені до стволів гвинтівок. Майкл вважає це смішним, тому що «ми бачимо пластик на кінці ствола».

Також, Майкл сказав, що багато тактичного спорядження, насправді, такими не є. Наприклад, окуляри у спецназу є звичайними, які не забезпечують потрібний захист очей. Військовослужбовці інших країн використовують справжні балістичні окуляри зі спеціальною оправою і міцним склом, що здатне витримати попадання дробу або уламків.

Хоча він і погоджується з тим, що у Північній Кореї великий запас ручних протитанкових гранатометів, Преджент думає, що солдатам видали іграшкові ракети через побоювання Кім Чен Ина, що ці ракети будуть запущені в його сторону.
 
Джерело: dailymail.co.uk
 
Go up
Вгору
Вверх