Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13
Сортувати:
Показати
Показано товарів 2 з 2


Підсумки для турнікета


Армія України за час проведення антитерористичної операції на Донбасі стрімко модифікувала всі свої структури, в тому числі і тактичну медицину. Старий-добрий джгут Есмарха пост здав, пішовши на пенсію в ролі елемента декору на прикладі АКС. Прийняли пост сучасні турнікети, козир яких швидкодія, зручність і можливість багаторазового використання. Так як класичний джгут громіздкий, він займає багато місця в аптечці. З огляду на форм-фактор, винести його на зовнішнє опорядження - проблемно.


Турнікети ж істотно перевершують класику. В першу чергу, їх можна закріпити на швидкому доступі в спеціальному підсумці. Таке рішення дозволяє виграти багато часу в червоній зоні, де парамедік, сам ризикуючи життям, підставляється під ворожий вогонь. Нагадаємо, що в найнебезпечнішою, червоній зоні, допускається лише огляд на наявність кульових поранень, накладення турнікетів і евакуація в жовту зону.


Сьогодні можна виділити кілька моделей турнікетів, що займають лідируючі позиції:


C.A.T. від виробника North American Rescue. Офіційний джгут-турнікет ВС США з 2005 року. Постійно вдосконалюється, маючи вже 7 поколінь модифікацій.


SWAT-T Tourniquet (TEMS Solutions) - незважаючи на позиціонування його як турнікета, це є універсальним девайсом надання першої допомоги. Може використовуватися, крім зупинки кровотечі для фіксації кінцівок і черевних / грудних порожнин.


SOFTT-W (TacMed Solutions) Абревіатура розшифровується як Special Operation Forces Tactical Tourniquet Wide - широкий тактичний джгут сил спеціальних операцій. Принцип дії ідентичний CAT.


Кровоспинний турнікет, як і аптечка, повинні бути у кожного солдата. Перевага використання турнікета полягає в тому, що в разі поранення, солдат може накласти його самостійно. Технологія CAT дозволяє це зробити навіть однією рукою.


Підсумок для джгута сильно спрощує цю дію. Маючи спеціальну конструкцію і будучи закріпленим на панелі MOLLE в зоні дальності рук, час вилучення скорочується в кілька рухів.


За розмірах Підсумок для джгута підходить для мультитула, ножа, ліхтарика та інших малогабаритних предметів. Тканина Cordura 500D з фурнітурою YKK надійно фіксують турнікет і виключають зовнішнє ушкодження. Також Підсумок, як і інше спорядження Hofner, не "засвічується» в ІК і ТЕПЛОСПЕКТР приладів нічного бачення.


Реалізуємо підсумки для джгута з доставкою в такі міста України: Івано-Франківськ, Краматорськ, Нікополь, Дніпро, Рівне, Харків, Запоріжжя, Вінниця, Олександрія, Львів, Маріуполь, Херсон, Полтава, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Мелітополь, Суми, Умань , Одеса, Хмельницький, Чернігів, Луцьк, Київ, Бердянськ, Слов'янськ, Кропивницький (Кіровоград), Житомир, Кременчук, Миколаїв, Бровари, Тернопіль, Кам'янець-Подільський, Каховка, Черкаси та інші.


Підсумки для турнікету
Go up
Вгору
Вверх