Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13
Сортувати:
Показати
Показано товарів 3 з 3

Купити підсумки для тактичних аптечок від виробника Hofner

Всі знають: головне на війні - життя кожного солдата. І, на жаль, дуже часто бувають випадки, що його не вдається зберегти. Чому? Факторів безліч, але статистика виділяє один головний: Неможливість надати вчасно першу медичну допомогу. Якщо поруч виявиться солдат-медик - вважайте, пощастило. Кваліфікований фахівець відмінно зробить свою справу. Що робити, якщо медика поруч не виявилося? Для цього, крім загальних армійських дисциплін, воїнів навчають наданню першої медичної допомоги. Курси з такмеду для солдатів вже давно практикуються в сучасній армії.

Якою має бути аптечка?

Тактична аптечка повинна бути компактною. Мати можливості для швидкого відкривання і кріпитися в зручних місцях. Комплектація і розміри роблять її універсальною, її можна використовувати в якості туристичної аптечки.

Сучасна військова аптечка є підсумком з кріпленням MOLLE, завдяки яким її можна закріпити на модульній системі або рюкзаку.

Hofner Ukraine пропонує вам продукцію, що пройшла реальні бойові випробування в зоні АТО. Аптечка проектувалася спільно з польовими медиками збройних сил України.

Аптечки
Go up
Вгору
Вверх