Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13
Сортувати:
Показати
Показано товарів 3 з 3


Підсумки утилітарні - купити в Україні від виробника Хофнер


Купити утилітарні підсумки українського виробництва оптом і в роздріб


Утилітарний Підсумок виконує ті ж функції, що сухарна сумка, а саме зберігання речей і швидкий доступ до них, тільки в зменшених розмірах


Утилітарний (лат. Utilitas) означає корисний, який видобуває максимальну вигоду. Виходячи з назви подсумка і його розмірів, утилітарний Підсумок - відмінне рішення для зберігання потрібних речей в зручному місці.


Документи, гроші, телефон - компактно і під рукою. І не гублячись між великими предметами, витягуючи з сухаркі порожній магазин замість пачки сигарет.


Підсумки утилітарні є модульним елементом розвантажувальної системи або РПС. Також можна розмістити на ремені брюк.


Закріплюються за допомогою системи MOLLE.


На нашому сайті ви можете купити утилітарний Підсумок з доставкою по Україні. Роздрібна ціна залежить від моделі малого утилітарного підсумків. Оптові ціни за запитом.


Доставку здійснюємо в Дніпро, Полтава, Івано-Франківськ, Дніпродзержинськ, Запоріжжя, Київ, Суми, Черкаси, Кіровоград, Олександрія, Рівне, Житомир, Хмельницький, Одеса, Луцьк, Бровари, Ужгород, Нікополь, Вінниця, Львів, Миколаїв, Слов'янськ, Чернігів , Харків, Бердянськ, Кременчук, Маріуполь, Чернівці, Мелітополь, Павлоград, Тернопіль, Львів, Краматорськ, Херсон, Кам'янець-Подільський, Кривий Ріг, Біла Церква. Також в маленькі і віддалені міста України.


Утилітарні
Go up
Вгору
Вверх