Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13
Сортувати:
Показати
Показано товарів 2 з 2


Тактичний MOLLE-підсумок під гідратор


Гідратор, або ж питна система - це ємність для рідини з еластичних і безпечних матеріалів, оснащена трубкою і клапаном. Гідросистема завдяки своїй еластичності зручна тим, що її можна зручно розташувати в рюкзаку, або прикріпити на розгрузці, плітоносці чи на РПС.


Спортивні гідратори, зазвичай, яскравого кольору, мають шлейки, і виглядають як маленький рюкзак, що ніяк не підійде до тактичної амуніції.


Армійські питні системи йдуть або в камуфльованому чохлі, або просто в форм-факторі "медуза".


Для зручності транспортування питної системи була розроблена сумка-чохол, що має отвір під вихід трубки і кріплення системи MOLLE. Чохол для гідросистеми Hofner можна використовувати для транспортування і зберігання додаткових речей. Сумка для гідросистеми Hofner отримала позитивні оцінки при тестуванні спеціальними підрозділами в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.


В нас ви можете купити сумку для гідратора з доставкою по Україні в такі міста, як Дніпро, Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Суми, Черкаси, Кропивницький, Біла Церква, Олександрія, Рівне, Житомир, Хмельницький, Одеса, Луцьк, Бровари, Ужгород, Кривий Ріг, Нікополь, Вінниця, Львів, Миколаїв, Слов'янськ, Чернігів, Харків, Бердянськ, Кременчук, Маріуполь, Чернівці, Мелітополь, Павлоград, Тернопіль, Львів, Краматорськ, Херсон, Кам'янець-Подільський. До переліку міст, куди ми здійснюємо доставку входять також віддалені і маленькі міста.


Для гідросистеми
Go up
Вгору
Вверх