Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13
Сортувати:
Показати
Показано товарів 11 з 11


Підсумки для гранат - купити в Україні


Купити підсумки для ручних (РГД-5, Ф-1) і підствольних гранат (ВОГ-25) оптом і в роздріб від українського виробника


Для зручності і відповідності правилам техніки безпеки при транспортуванні використтовуються спеціально спроектовані підсумки.


Гранатний Підсумок закріплюється на екіпіровці бійця в основному за допомогою кріплення системи MOLLE. Ми використовуємо тільки її для максимальної уніфікації спорядження. Виходячи з цього, ви можете розмістити підсумки на будь-якій частині свого спорядження: бронежилеті, РПС та розвантаження, поясі і навіть на ремені.


Існують різні підсумки під різні види гранат.


Спорядження Hofner розраховане на надвисокі навантаження, яким піддаються бійці сил спеціальних операцій, розвідки і десантури. Тому, орієнтоване на них.


Як працює «чохол»?


Дуже просто. Гранатна сумка щільно охоплює корпус гранати. Важіль запалу фіксується окремо. Завдяки хлястику, за який можна потягнути, граната сама лягає в руку. Принцип роботи підсумків для ВОГів схожий: дістається граната хлястиком. Фіксуються ж ВОГи клапаном-фіксатором.


Набутий під час конфлікту на Донбасі досвід дав істотний поштовх у розвитку і модернізації спорядженняя


Гранатні підсумки для Ф-1, РГД-5 і ВОГ-25 (25П) від HOFNER розроблялися спільно з рекомендаціями солдатів спеціального призначення Збройних Сил України та інших силових структур.


Втім, наша продукція також відмінно підійде і страйкболістам.


Хочете замовити підсумки для гранат?


Ми доставляємо в міста: Миколаїв, Одеса, Олександрія, Харків, Бровари, Дніпродзержинськ, Тернопіль, Бердянськ, Дніпропетровськ, Житомир, Мелітополь, Кременчук, Київ, Ужгород, Полтава, Херсон, Запоріжжя, Умань, Луцьк, Рівне, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Дрогобич, Івано-Франківськ, Кіровоград, Слов'янськ, Маріуполь, Каховка, Львів, Вінниця, Краматорськ, Чернівці, Павлоград, Нікополь, Чернігів, Суми, Черкаси, Мукачево, і не тільки.


Для гранат
Go up
Вгору
Вверх