Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13
Сортувати:
Показати
-25%
Рейдовий рюкзак
Показано товарів 3 з 3

Купити тактичні рюкзаки від виробника

Тактичні та військові рюкзаки існують майже з тих самих пір, що і війни. Бійцям під час бойових дій потрібно переносити предмети першої необхідності, зброю, боєкомплект і т.д. В XIX столітті в європейських арміях поширення набули класичні армійські речові мішки, і в радянській армії вони з мінімальними змінами дожили майже до кінця минулого століття. Про ергономіку і зручність для солдатів в ті часи, звісно, не йшлося, в пріоритеті була масовість і низька ціна.

З тих пір в цій сфері за відносно невеликий відрізок часу був пройдений дуже великий шлях розвитку. По зручності і функціональності сучасний військовий рюкзак практично нічим не поступається дорогим трекінговим і хайкінговим рюкзакам, що їх використовують просунуті туристи, при цьому значно перевершуючи їх в надійності і довговічності. Правда, зворотною стороною цієї надійності буде дещо збільшена вага - щільна кордура стала еталоном сучасного армійського спорядження, але важить вона трохи більше ніж ультралегкими і тонкі тканини, що використовуються зараз в туризмі.

Деякі західні бренди навіть роблять армійські версії "цивільних" туристичних рюкзаків, що добре зарекомендували себе на ринку, але крім використовуваних матеріалів і забарвлення вони, звичайно ж, відрізняються ще цілим рядом особливостей і характеристик:

  • Наявність зовнішніх кишень і підсумків, що дозволяють розміщувати специфічне армійське спорядження зовні, на швидкому доступі, без необхідності відкривати основне відділення рюкзака.

  • Практично обов'язкова наявність інтерфейсу з строп моллі, що дозволяє навішувати додаткові підсумки під потрібне спорядження.

  • Наявність внутрішніх кишень під зброю, що особливо затребуване серед бійців сил спеціальних операцій.

  • Системи швидкого скидання

  • У деяких рейдових рюкзаків є можливість від'єднання пояса для окремого використання в якості РПС.

Поняття “тактичні рюкзаки” є досить узагальненим і має розуміє під собою всі рюкзаки, що використовуються бійцями в умовах армійської служби, в т.ч. для бойових дій. В основному ж такі рюкзаки можна розділити на дві категорії: рейдові і штурмові.

Штурмові рюкзаки, як правило, мають менший обсяг і складаються з декількох окремих відсіків. Найменшим обсягом відрізняються так звані добові штурмові рюкзаки, розмір і конструкція яких передбачають тільки найнеобхідніше спорядження, їх призначення - короткі виходи, не більше однієї доби і без ночівлі. Найбільші рюкзаки цієї категорії мають обсяг до 45 літрів і розраховані на виходи до трьох діб, деякі виробники навіть згадують у назві цифру "72" - передбачувана тривалість виходу в годиннику.

Рейдові рюкзаки призначені для тривалих багатокілометрових рейдів, відповідно мають більший обсяг і конструктивно мають багато спільного з великими трекінговими рюкзаками.

Наша компанія стежить за новітніми тенденціями на світовому ринку тактичного спорядження, вивчаючи моделі лідируючих брендів ми використовуємо їх досвід, щоб забезпечити солдат ВСУ і бійців спецпідрозділів України найкращим оснащенням за стандартами НАТО.

Ми здійснюємо доставку по Україні в такі міста, як Дніпро, Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Суми, Черкаси, Кропивницький, Біла Церква, Олександрія, Рівне, Житомир, Хмельницький, Одеса, Луцьк, Бровари, Ужгород, Кривий Ріг, Нікополь, Вінниця, Львів, Миколаїв, Слов'янськ, Чернігів, Харків, Бердянськ, Кременчук, Маріуполь, Чернівці, Мелітополь, Павлоград, Тернопіль, Львів, Краматорськ, Херсон, Кам'янець-Подільський. До переліку міст, куди ми здійснюємо доставку входять також віддалені і маленькі міста.

Тактичні рюкзаки
Go up
Вгору
Вверх