Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13
Сортувати:
Показати
Показано товарів 4 з 4


Купити сумки для скидання магазинів


Сумка для скидання - це елемент тактичного спорядження, що допомагає "наосліп" скинути спорожнілий магазин при перезарядці. В екстремальних умовах не до того, щоб акуратно поміщати відстріляні магазини назад по своїх підсумків. В сумку для скидання скидають не тільки автоматні та пістолетні магазини, але й кулеметні стрічки, ліхтарики, мультитули та інші інструменти. При патрулюванні сумка згортається в рулон і займає мінімум місця. Затягування на фіксатор не дає загубити її вміст. Кріплення дозволяє помістити підсумок на ремені, поясі або стропах MOLLE, а при потребі швидко відстібнути.


Наші підсумки випробувані на полігонах і в зоні АТО на сході України


На швидкість перезарядки впливає все, не тільки дрібна моторика рук, але і правильно підібране спорядження. Викидати відстріляні магазини - це нераціональне використання ресурсів. Запхати назад в магазинний підсумок - велика втрата часу, бо автоматні та пістолетні підсумки створені для швидкого витягання магазину, але їх не засунеш назад так само блискавично. Для цього і була спроектована сумка під скидання магазинів. Дуже практичне рішення, незважаючи на свою простоту.


Як краще кріпити сумку для скидання магазинів?


Вона закріплюється в будь-якому зручному місці на будь-якій частині екіпіровки - сумка для скидання порожніх магазинів має кріпленнями MOLLE. Найчастіше її поєднують з тактичним поясом. Крім кріплення на стропи, підсумок оснащений хлястиками і спеціальним каналом, через який можна протягнути брючний ремінь і таким чином закріпити сумку.


Сумка для скидання магазинів має еластичну горловину і затягується фіксатором, що дозволяє швидко закрити сумк. Підсумок універсальний - туди легко увійдуть і довгі магазини від РПК, і стандартні - від АК-74, і стрічка від ПКМ.


Продукція Hofner була успішно випробувана і активно використовується спецпідрозділами ЗС України в ході проведення АТО на сході країни. У нас ви можете купити сумку для скидання магазинів з доставкою по Україні. Роздрібна вартість сумки для зберігання порожніх магазинів вказана на кожній моделі. Оптову ціну ви можете дізнатися за запитом. Зазвичай, ми виготовляємо підсумки в кольорах олива, койот і multicam. Для оптовиків також можливий пошив в інших кольорах.


Ми здійснюємо доставку по Україні в такі міста, як Дніпро, Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Суми, Черкаси, Кропивницький, Біла Церква, Олександрія, Рівне, Житомир, Хмельницький, Одеса, Луцьк, Бровари, Ужгород, Кривий Ріг, Нікополь, Вінниця, Львів, Миколаїв, Слов'янськ, Чернігів, Харків, Бердянськ, Кременчук, Маріуполь, Чернівці, Мелітополь, Павлоград, Тернопіль, Львів, Краматорськ, Херсон, Кам'янець-Подільський. До переліку міст, куди ми здійснюємо доставку входять також віддалені і маленькі міста.


Сумки для скиду магазинів
Go up
Вгору
Вверх