Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13

Обмін та повернення

Якщо придбаний вами товар не підійшов, ви можете гарантовано обміняти або повернути цей товар протягом 14 днів з дня продажу. Усі витрати з повернення товарів належноі якості оплачує покупець.

Згідно закону Украіни "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 №1023 XII є перелік товарів, які не підлягають поверненню. Серед них: білизна натільна, панчішно-шкарпеткові вироби, рукавички, пір'яно-пухові вироби, дитячі іграшки м'які, дитячі іграшки гумові надувні і т.д. За цим посиланням переконайтесь чи не входить товар, який ви хочите повернути в даний перелік: zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

Згідно із законом, покупець протягом двох тижнів може звернутися в магазин і замінити товар, який йому не підійшов на інший. Якщо на момент звернення аналогічного товару не буде, покупець має право:

 • купити будь-яку іншу продукцію з перерахунком вартості;
 • обміняти товар на аналогічний при першому ж надходженні потрібного товару;
 • повернути виріб і отримати назад кошти.

Вам може бути відмовлено в заміні належного товару або поверненню грошей, якщо:

 • з моменту купівлі товару пройшло більше 14 діб;
 • відсутні документи про покупку, які підтверджують факт придбання товару (чек і т.д.);
 • не збережений товарний вигляд (пакування, ярлики, споживчі властивості);
 • комплектація не повна, наприклад втрачений елемент одягу або взуття;
 • товар був у використанні.

Повернення товару неналежноі якості (товар, який має недоліки) можливе лише при наявності документів про покупку (чек, накладна), а також якщо збережено товарний вигляд. Зовнішній вигляд та комплектація замовлення повинні бути перевірені одержувачем у момент доставки.

Для повернення коштів за товар, вам необхідно виконати такі дії:

 • звернутися до продавця і заповнити заяву на повернення товару. Рахунок на який повертаються кошти, повинен бути тієї ж особи, на яку було оформлене замовлення. Щоб отримати заяву на повернення коштів напишіть на e-mail: test@gmail.com із заголовком " Заява на отримання коштів".
 • повернути придбаний товар в з повною комплектацією і в цілій упаковці;/li>
 • надати квитанцію про покупку, товарний або касовий чек.

Якщо причиною повернення або обміну товару стала неналежна якість, то оплату за зворотню пересилку бере на себе магазин.

Якщо придбаний товар був належноі якості і покупець забрав його з пункту видачі або в Кур'єра, але товар з якоїсь причини не підійшов покупцеві протягом 14 днів з моменту отримання, тоді зворотню відправку здійснює покупець.

Повернення коштів проводиться на банківський рахунок відповідно до реквізитів вказаних в заяві на повернення, протягом 7 робочих днів з дня отримання товару, що повертається.

Go up
Вгору
Вверх