Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13
Сортувати:
Показати
Показано товарів 2 з 2


Підсумки для рацій - купити в Україні від виробника

Купити чохли для рацій оптом і в роздріб від українського виробника Hofner

Технології не стоять на місці. Прилад, який 50 років тому важив кілька кілограм, зараз вміщується в долоні і перевершує по функціоналу "батьків" в кілька разів. Мова йде про засоби зв'язку, точніше - про рації.

Рація - невід'ємний предмет для виконання спеціальних операцій. Без зв'язку ви не зможете координувати групу, приймати і віддавати команди, передавати дані про місцезнаходження ворога.

Тому, рація повинна закріплюються в зручному місці для швидкого доступу до неї. Сучасні радіостанції мають кліпсу для розміщення на екіпіруванні. Проблема в тому, що часто засувка послаблюється або ламається. Розміщувати прилад в сухарке або утилітарному підсумці не практично - мікрофон і кнопка push-to-talk залишаються поза зоною доступу. Для усунення цих проблем і комфортного використання рації був спроектований спеціальний підсумок.

Конструкція подсумка для радіостанції передбачає швидкий доступ до клавіш регулювання гучності, PTT, регулятору частот. Також підсумки мають вихід під кабель гарнітури. Чохол оснащений кріпленням MOLLE. Закріплений Підсумок для рації на лямках РПС, основний панелі розвантажувальної системи або чохлі plate carrier забезпечить вам якісне і комфортне використання засобу зв'язку під час проведення бойових операцій.

Також чохол для рації можна використовувати в якості подсумка для GPS-навігатора, смартфона і інших приладів.

Hofner пропонує вам купити підсумки для рації в Україні. Роздрібна ціна залежить від моделі, для оптового співпраці зв'яжіться з нами. Доставка здійснюється в Житомир, Олександрія, Бердянськ, Кам'янець-Подільський, Дніпропетровськ, Мелітополь, Черкаси, Миколаїв, Чернігів, Кременчук, Вінниця, Маріуполь, Нікополь, Луцьк, Хмельницький, Київ, Ужгород, Херсон, Суми, Івано-Франківськ, Бровари , Полтава, Одеса, Львів, Рівне, Слов'янськ, Запоріжжя, Харків, Чернівці, Краматорськ, Павлоград, Львів, Тернопіль, Кривий Ріг, Біла Церква. В радіус доставки входять всі населені пункти України.


Для рацій
Go up
Вгору
Вверх