Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13
Сортувати:
Показати
Показано товарів 4 з 4


Евакуаційна стропа в підсумку - купити в Україні від виробника


У парамедицина, крім реанімації поранених, гостро стоїть питання їх евакуації з під вогню противника. 95 відсотків поранень, солдати отримують в «червоній» зоні - там, де найбільша щільність вогню. Пробиратися до потерпілого з носилками, укладати його в них не розсудливо - великий ризик «затрехсотіть» або зовсім втратити обох.


Одним з ефективних засобів евакуації в такмеде є тактична стропа. 6 метрів міцної парашутної стропи з карабіном в підсумці, закріпленим на екіпіровці.


Просте і практичне пристосування, яке з легкістю допоможе витягнути бійця з небезпечної зони.


При пораненні і неможливості самостійно пересуватися, боєць витягує з чохла стропу з карабіном на кінці і кидає камраду, який і проводить евакуацію. Якщо немає можливості самостійно подати стропу, «евакуатор» сам витягає її. Для цього її рекомендується закріплювати у верхній частині РПС або плітоноскі. Таке розташування вигідно такими факторами:


Евакуюють солдатів знає, де вона знаходиться, не втрачаючи час на пошук.


Розвантажувальний жилет розподіляє вагу солдата і полегшує транспортування.


Через розподілу ваги пораненого «тягнуть» акуратно, що важливо при різних пораненнях. Неправильне переміщення може ускладнити поранення і травмувати сильніше.


Hofner надає вам лінійку допоміжних засобів в області тактичної медицини. У нас ви можете купити евакуаційну стропу з доставкою в такі міста України:


Миколаїв, Хмельницький, Нікополь, Одеса, Умань, Слов'янськ, Харків, Луцьк, Олександрія, Чернігів, Бровари, Чернівці, Каховка, Кам'янець-Подільський, Маріуполь, Івано-Франківськ, Полтава, Мелітополь, Запоріжжя, Львів, Черкаси, Мукачево, Кропивницький ( Кіровоград), Тернопіль, Рівне, Дніпро, Херсон, Ужгород, Житомир, Вінниця, Кременчук, Київ, Бердянськ, Суми, Краматорськ та інші населені пункти.


Евакуаційна стропа
Go up
Вгору
Вверх