Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13
Сортувати:
Показати
Показано товарів 5 з 5


Підсумки для тактичних ножиць


У парамедика на шляху до ліквідації поранення багато перешкод: евакуація з небезпечної червоної зони, пошук безпечної, жовтої зони, для огляду і безпосередній доступ до самої рани. У зоні бойових дій основну масу поранень створюють кулі і осколки. Які пробивають спорядження та одяг, приховуючи під собою рану і обмежуючи доступ до неї.


 У таких ситуаціях кожна секунда на вагу золота, тому з одягом не церемоняться. Її просто розрізають. Для цього військові медики використовують ножиці зразка Листера, простіше кажучи - медичні. Цей інструмент відмінно підходять для подібних маніпуляцій. Використовуючи ножиці для розрізання одягу, ви виключаєте додаткове травмування пораненого, яке можна заподіяти ножем. Ножиці мають вигнутим лезом на кінці, що дозволяє легко знімати шари одягу і спорядження.


Палять і тактичні ножиці в арсеналі парамедика вступають в бій першими тому завжди повинні бути на швидкому доступі.


Як і турнікет, ножиці можна винести на тактичний пояс, плітоноску, рюкзак або інше спорядження за допомогою спеціального підсумків. Який, в свою чергу, закріплюється на стропах Моллі на будь-якій частині вашого екіпірування. Підсумок для ножиць можна закріпити і на тактичної аптечці для економії корисного простору всередині.


Основний вектор спорядження Hofner - використання в «гарячих» умовах. Ножиці необхідні не тільки парамедиків, а й усім солдатам, які знаходяться безпосередньо в зоні активних бойових дій.


Також в підсумці можна розмістити стропоріз або використовувати в якості піхов для маленького ножа. 


У нас ви можете купити Підсумок для медичних ножиць Hofner з доставкою в різні міста України: Херсон, Полтава, Черкаси, Львів, Тернопіль, Луцьк, Мелітополь, Мукачево, Дніпро, Хмельницький, Кременчук, Чернівці, Вінниця, Кропивницький (Кіровоград), Одеса, Рівне, Бровари, Суми, Бердянськ, Київ, Нікополь, Миколаїв, Запоріжжя, Краматорськ Олександрія, Ужгород, Каховка, Слов'янськ, Житомир, Івано-Франківськ, Маріуполь, Чернігів, Кам'янець-Подільський, Умань, Харків.


Підсумок для ножиць
Go up
Вгору
Вверх