Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13
Сортувати:
Показати
Показано товарів 5 з 5

Плитоноска типу Plate Carrier - сучасний чохол бронежилета для спецпідрозділів

Plate Carrier - це сучасний чохол для бронепластин, який легший і зручніший, ніж стандартні моделі бронежилетів. У перекладі з англійської найбільш часто застосовують термін - плитоноска. Вперше плейт керіери почали використовувати поліцейські спецпідрозділи США, а потім і армія. Плитоноска "підганяється" під розміри бійця. Вона захищає основні летальні зони і дає перевагу в швидкості пересувань, зручності ведення вогню. Чохол, паралельно, виконує роль розвантажувального жилета. 

Плитоноска як “розгрузка”

Система MOLLE дозволяє розмістити підсумки, враховуючи специфіку кожного завдання.  Наприклад, тактичний рюкзак або чохол гідросистеми можна безпосередньо розмістити на спині. Спереду ви можете розмістити підсумки для автомата або пістолета. На шлейки - зручно закріпити рацію. 

Бронеплити підходять від більшості виробників. Як нові, так і б/в, наприклад, українські (Корсар), армії Ізраїлю, Бундесверу і т.д. Чохли бронежилетів від Hofner обладнані функцією швидкого скидання і системою евакуації. 

Також ви можете збільшити площу захисту бронежилета, закріпивши на боках і зоні паху спеціальні підсумки для додаткових пластин.

На перший погляд, основне - це те, що всередині бронежилета, але, чохол відіграє дуже важливу роль. Пластини мають велику вагу, особливо ті, що від 3-го класу і неправильно підібраний чохол стане швидше тягарем на полі бою, ніж захистом.

Plate Carrier від Hofner зарекомендували себе з кращого боку і отримали позитивні оцінки від бійців спецпідрозділів ЗС України, які беруть участь в АТО на сході країни.

Плитоноски (Plate Carrier)
Go up
Вгору
Вверх