Hofner - Тактичне спорядження і одяг-1
ПН-ПТ: 09:00–18:00
+38 (096) 812 00 13
24.09.2021

В Американській армії будуть «літаючі мотоцикли»

В Американській армії будуть «літаючі мотоцикли»
“Амазон на полі бою” - саме таку характеристику дав представник науково-дослідної лабораторії армії США своєму новому дітищу. Йдеться про так звані «ховербайки» - літаючі квадрокоптери, що здатні істотно полегшити доставку озброєння для піхоти. Легкість з якою ці  "літаючі мотоцикли" зможуть доставляти вантажі солдатам на передову, і змусила порівняти їх з популярним інтернет-магазином.
 
 
Разработчики компании Malloy Aeronautics которая занимается конструированием ховербайков для армии США не скрывают, что вдохновлялись кинематографической сагой Джорджа Лукаса “Звездные войны” при создании своих прототипов. Однако от фантастической идеи до ее реализации прошло лишь несколько лет. В 2015 году британская Malloy Aeronautics представила свои прототипы на Парижском авиашоу, после чего началось сотрудничество с американцами из  Survice.
 
В начале этого  года появилась информация об успешных испытаниях ховербайков на полигоне в Абердине (штат Мэриленд). Ховербайк  получил армейское имя Joint Tactical Aerial Resupply Vehicle (JTARV) что можно перевести как Многофункциональный летательный аппарат снабжения. Действительно, в начале их планируют использовать для повторной доставки груза пехотинцам, поскольку снабжение остается одной из главных проблем для пехоты. Решив эту логистическую проблему, солдаты получат возможность гораздо дольше удерживать занимаемые позиции.
 
Разработчики заявляют о том, что их аппарат может в течение 30 минут доставить груз на линию соприкосновения. Также указывается, что рабочая модель JTARV будет способна перевозить груз до 350 кг на расстояние до 200 км. Также говорилось о том, что ховербайк сможет развивать скорость 100 км/час, поднимаясь на высоту 300 м.  Пока что модель оснащена лишь электромоторами, однако анонсируется, что окончательная модель получит гибридный двигатель внутреннего сгорания, для подпитки электромоторов. JTARV сможет передвигаться  как автономно, так и с помощью пилота, место которого будет располагаться между парами винтов. 
 
В дальнейшем ховербайки могут существенно расширить свои функции. Американские военные говорят что, посадив пехоту на такие аппараты можно будет создать своеобразную «воздушную кавалерию», которая не будет зависеть от условий окружающей среды и действовать в трех измерениях.
Розробники компанії Malloy Aeronautics, яка займається конструюванням ховербайків для армії США не приховують, що надихалися кінематографічною сагою Джорджа Лукаса “Зоряні війни” при створенні власних прототипів. Однак від фантастичної ідеї до її реалізації пройшло лише кілька років.
 
У 2015 році британська Malloy Aeronautics представила свої прототипи на Паризькому авіашоу, після чого розпочала співпрацю з американцями із компанії Survice. На початку цього року з'явилася інформація про успішні випробування ховербайка на полігоні в Абердіні (штат Меріленд). Ховербайк отримав армійське Joint Tactical Aerial Resupply Vehicle (JTARV), що можна перекласти як Багатофункціональний літальний аппарат забезпечення. 
 
Дійсно, на початку їх планують використовувати для повторної доставки вантажу піхотинцям, оскільки забезпечення солдат на передовій залишається однією з головних проблем для піхоти. Вирішивши цю логістичну проблему, бійці отримають можливість набагато довше утримувати зайняті позиції. Розробники заявляють про те, що їх апарат може протягом 30 хвилин доставити вантаж на лінію зіткення. Також вказується, що робоча модель JTARV буде здатна перевозити вантаж до 350 кг на відстань до 200 км. 
 
Також йшлося про те, що ховербайк зможе розвивати швидкість 100 км/год, піднімаючись на висоту 300 м. Поки що модель оснащена лише електромоторами, проте анонсується, що остаточна версія отримає гібридний двигун внутрішнього згоряння, для підживлення електромоторів. JTARV зможе пересуватися як автономно, так і за допомогою пілота, місце якого буде розташовуватися між парами гвинтів.
 
Надалі ховербайки можуть істотно розширити свої функції. Американські військові кажуть що, посадивши піхоту на такі апарати можна буде створити своєрідну "повітряну кавалерію", яка не буде залежати від умов навколишнього середовища і діяти в трьох вимірах.
Go up
Вгору
Вверх