Підсумки для гранат - купити в Україні

Купити підсумки для ручних (РГД-5, Ф-1) і підствольних гранат (ВОГ-25) оптом і в роздріб від українського виробника

Для зручності і відповідності правилам техніки безпеки при транспортуванні використтовуються спеціально спроектовані підсумки.

Гранатний Підсумок закріплюється на екіпіровці бійця в основному за допомогою кріплення системи MOLLE. Ми використовуємо тільки її для максимальної уніфікації спорядження. Виходячи з цього, ви можете розмістити підсумки на будь-якій частині свого спорядження: бронежилеті, РПС та розвантаження, поясі і навіть на ремені.

Існують різні підсумки під різні види гранат.

Спорядження Hofner розраховане на надвисокі навантаження, яким піддаються бійці сил спеціальних операцій, розвідки і десантури. Тому, орієнтоване на них.

Як працює «чохол»?

Дуже просто. Гранатна сумка щільно охоплює корпус гранати. Важіль запалу фіксується окремо. Завдяки хлястику, за який можна потягнути, граната сама лягає в руку. Принцип роботи підсумків для ВОГів схожий: дістається граната хлястиком. Фіксуються ж ВОГи клапаном-фіксатором.

Набутий під час конфлікту на Донбасі досвід дав істотний поштовх у розвитку і модернізації спорядженняя

Гранатні підсумки для Ф-1, РГД-5 і ВОГ-25 (25П) від HOFNER розроблялися спільно з рекомендаціями солдатів спеціального призначення Збройних Сил України та інших силових структур.

Втім, наша продукція також відмінно підійде і страйкболістам.

Хочете замовити підсумки для гранат?

Ми доставляємо в міста: Миколаїв, Одеса, Олександрія, Харків, Бровари, Дніпродзержинськ, Тернопіль, Бердянськ, Дніпропетровськ, Житомир, Мелітополь, Кременчук, Київ, Ужгород, Полтава, Херсон, Запоріжжя, Умань, Луцьк, Рівне, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Дрогобич, Івано-Франківськ, Кіровоград, Слов'янськ, Маріуполь, Каховка, Львів, Вінниця, Краматорськ, Чернівці, Павлоград, Нікополь, Чернігів, Суми, Черкаси, Мукачево, і не тільки.