Купити військові сухарні сумки

Всі елементи екіпіровки солдата виконують свою, вузько орієнтовану роль. Що стосується швидкого доступу, все потрібне розміщується на ременно-поясної системи або розгрузці. Сумка для скидання, магазинні і гранатні підсумки, аптечка. Для інших речей є рюкзак. Але в напружені моменти ціною вилучення предметів з рюкзака може бути ваше життя.

GPS-навігатор, компас, індивідуальний раціон харчування, протигаз або речі особистого призначення, налобний ліхтарик або мультитул. Для зберігання і швидкого доступу до цих речей ми пропонуємо вам сухарну сумку, вона ж великий утилітарний підсумок.

Обладнана системою кріплення M.O.L.L.E. сумка сухарка може кріпиться в будь-якому, зручному для вас місці, де є стропи. Але з огляду на її розміри, радимо закріплювати в районі пояса.

Купити сухарну сумку з доставкою по Україні та закордон. Роздрібна вартість сумки-сухарки залежить від моделі. Оптові ціни можна дізнатися за запитом.

Ми здійснюємо доставку по Україні в такі міста, як Дніпро, Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Суми, Черкаси, Кропивницький, Біла Церква, Олександрія, Рівне, Житомир, Хмельницький, Одеса, Луцьк, Бровари, Ужгород, Кривий Ріг, Нікополь, Вінниця, Львів, Миколаїв, Слов'янськ, Чернігів, Харків, Бердянськ, Кременчук, Маріуполь, Чернівці, Мелітополь, Павлоград, Тернопіль, Львів, Краматорськ, Херсон, Кам'янець-Подільський. До переліку міст, куди ми здійснюємо доставку входять також віддалені і маленькі міста.